Błyszcząca szminka do ust - Bourjois, Shine Edition

Pomadka to prezent od mamy i to bardzo udany. Idealnie trafiony kolor i naprawdę dobry kosmetyk. O szczegółach poniżej.

Według producenta:

Oto kolejna odsłona pomadek Rouge Edition, tym razem w wersji z połyskiem.
4 najmodniejsze odcienie prosto z pokazów mody. Ultra połysk, intensywny kolor i konsystencja balsamu. Innowacyjna formuła, która zapewnia intensywny kolor, blask i komfort.
Niewiarygodny blask dzięki połączeniu w ¼ ekstraktu z błyszczyka oraz w ¼ lakierowanych pigmentów
Nowa pielęgnacyjna formuła dla niespotykanego komfort u stosowania. Wzbogacona o odżywcze ekstrakty z masła mango, pomadka Shine Edition nawilża usta aż do 10 h. Kremowa, miękka konsystencja pozostawia na ustach delikatny film, który sprawia, że nakładanie jest prawdziwą przyjemnością.

Cena: 45zł/ 3g


Moja opinia:

Super połączenie błyszczyku i pomadki, które uwielbiam. Pomadka ma delikatny kolor (kolor można stopniować nakładając kolejną warstwę) i wygląda dość naturalnie, co bardzo lubię. Mój odcień to  24 Rose XOXO, czyli ładny róż. Ponadto ładnie nawilża usta, nie ma mowy o podkreślonych skórkach. Szminka ma nawilżać przez 10h, ale niestety nie ma na to szans, bo nie utrzymuję się zbyt długo na ustach. Konsystencja jest bardzo kremowa, sztyft nie jest za miękki, przez co pomadka jest wydajna. Pomadka ma bardzo przyjemny, delikatny zapach.  Opakowanie szminki jest dość porządne i bardzo ładne. Błyszczy tak, że widać ją na odległość, zamyka się na solidny klik, więc nie otworzy się w torebce. Niestety cena jest wysoka.Jest to bardzo przyjemny kosmetyk, który ładnie wygląda na ustach jednocześnie je nawilżając. Pomadka ma bardzo ładne efektowne opakowanie jednak jego cena jest za wysoka. Warto wypatrywać jej na promocjach.


Pozdrawiam 

Share:

0 komentarze