Taft Instant Volume Powder - Natychmiastowa objętość w pudrze?

Cześć dziewczyny!


Dziś słów kilka o  Schwarzkopf, Taft, Instant Volume Powder.

Nie przepadam za produktami do stylizacji włosów. Niestety moje włosy nie są podatne na układanie i godzinne stylizowanie ich lakierem, czy pianką daje efekt również na godzinę. Potem włosy są obciążone, zaczynają się przetłuszczać i nie wyglądają estetycznie. Dlatego postanowiłam wypróbować coś nowego.


Według producenta:

Natychmiast nadaje widoczną i długotrwałą objętość. Nie skleja włosów i zapewnia pełną kontrolę Twojej stylizacji. Nasyp niewielką ilość na dłoń, rozetrzyj w dłoniach i nakładaj na suche włosy u nasady. Tak lekki i tak trwały! Lekka formuła wystarczy do 50 aplikacji. Wskazówka: Aby nadać fryzurze wyjątkową objętość, aplikuj puder bezpośrednio na suche włosy.

Skład: Aqua, Silica Silylate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Octylacrylamide/Acrylates/Butylaminoethyl Methacrylate Copolymer

Cena 13zł/ 10g/ 50 aplikacji


Moja opinia:

Duży plus za małe poręczne opakowanie, które można mieć zawsze przy sobie do poprawek.  Łatwość i czas aplikacji zdecydowanie na plus. W ciągu 3 min można unieść włosy i nadać im nowy kształt. Otwory w opakowaniu są dobrej wielkości puder łatwo się wysypuje w odpowiedniej ilości, nie ma obawy, że wysypie się za dużo. Niestety efekt nie jest oszałamiający i jeśli ktoś spodziewa się totalnego uniesienia to się rozczaruje. Efekt również nie jest długotrwały. Mam bardzo długie włosy i mało podatne, może na krótszych efekt byłby bardziej trwały.  Ponadto po użyciu pozostaje nam tylko umyć włosy, bo wyglądają nieestetycznie.  Wyglądają jak niedomyte i są niemiłe w dotyku.

Podsumowując produkt fajny, jako koło ratunkowe. Można go użyć przed niespodziewanym wyjściem, albo nawet mieć zawsze w torebce w razie, gdy coś nam wypadnie. Niestety do regularnego stosowania nie polecam.


Pozdrawiam!

Share:

0 komentarze