Garnier Ultra Doux Awokado i masło karité – szampon + odżywka

Cześć!


Mimo, że moje włosy nie są do końca suche, raczej przesuszone, jednocześnie z tendencją do przetłuszczania się postanowiłam przetestować te produkty. Kosmetyki te są bardzo polecane i zachwalane w blogosferze.


Według producenta:


Szampon Ultra DOUX z olejkiem z awokado i masłem karité, jest wzbogacony w olejek z awokado, znany z właściwości uelastyczniających oraz masło karité, o cechach wysoce odżywczych. Szampon ma gładką i kremową konsystencję, która nie obciąża włosów. Odżywione, niewiarygodnie miękkie i błyszczące włosy.”
Cena: 8zł/250ml


Odżywka Garnier Ultra DOUX z olejkiem z awokado i masłem karité, jest wzbogacona w olejek z awokado, znany z właściwości uelastyczniających oraz masło karité, o cechach wysoce odżywczych. Odżywka ma gładką i kremową konsystencję, która nie obciąża włosów. Łatwe w rozczesywaniu, odżywione, niewiarygodnie miękkie i błyszczące włosy.”
Cena: 7zł/200mlMoja opinia:

Opakowania są solidnie wykonane, nic się nie wylewa. Zarówno szampon jak i odżywkę z łatwością można wydobyć do samego końca. Szata graficzna opakowań również jest ok.
Zapach produktów jest niesamowity i długo utrzymuje się na włosach. Trzymanie odżywki na włosach to sama przyjemność.

Działanie kosmetyków również oceniam pozytywnie. Żadnych cudów nie sprawiły, ale włosy są miłe w dotyku, błyszczące i nieźle się rozczesują. Jednocześnie nie obciążają włosów, ani nie przyspieszają przetłuszczania się skóry głowy. Czy są jakoś super odżywione? W to raczej wątpię.

Fajny produkt do codziennej pielęgnacji w rozsądnej cenie. Robi to, co powinien, ale bez efektu „wow”. Dla zapachu będę po niego jeszcze sięgać. Może na typowo suchych włosach sprawdziłby się lepiej.

Następnym razem skuszę się na inne produkty z tej serii np. do włosów cienkich, bądź do farbowanych.  Używałyście tych produktów, polecacie?

Pozdrawiam

Madame B

Share:

0 komentarze