Maybelline Affinitone puder do twarzy - recenzja

Cześć!
Zawsze pamiętam o przypudrowaniu podkładu w celu przedłużenia jego trwałości. Dzięki temu podkład jest zmatowiony, dłużej utrzymuje się na buzi i nie brudzimy twarzą wszystkiego, co dotkniemy. Mam dwa ulubione produkty do tego celu, jednym z nich jest Maybelline Affinitone.Według producenta:

Puder Affinitone naturalnie utrwala makijaż doskonale dostosowując się do struktury skóry, nadając jej matowy, naturalny wygląd
• Dzięki lekkości pudru, skóra może swobodnie oddychać
• Praktyczne opakowanie zawiera lusterko
Idealne dopasowanie do powierzchni i struktury skóry, nawilżenie przez 8 h, efekt lekko świetlisty. Puder naturalnie utrwala makijaż.
Cena: 20zł/ 9gMoja opinia:

Opakowanie jest bardzo dobrej, jakości. Noszę go w torebce i nie ulega zniszczeniu, nie otwiera się, napisy są na swoim miejscu, wieczko nie odpada, nic nie jest porysowane. Wewnątrz znajdziemy lusterko + puszek. Czyli wszystko, co potrzebne jest nam do poprawienia makijażu.
Do nakładania można używać zarówno pędzla jak i dołączonej gąbeczki. Bezproblemowa aplikacja, nie tworzy efektu maski, a krycie można stopniować. Współgra z każdym moim podkładem.
Puder daje dobre wykończenie, lekko zmatowione i wygładzone Nie czuć go na twarzy, nie obciąża jej. Ponadto nie pozostawia smug, nie ciemnieje na twarzy i dobrze się "wtapia". Przedłuża trwałość podkładu. Nie zapycha skóry.
Jedynym minusem jest jego słaba wydajność. Przy codziennym użytkowaniu wystarcza mi na dwa góra trzy miesiące.

Czy używacie pudru do przedłużenia trwałości podkładu? Jaki puder polecacie?

Pozdrawiam

Madame B

Share:

0 komentarze