Rozszerzanie diety i butelki Canpol babies EasyStart - recenzja

Cześć!

W życiu każdego malucha przychodzi w końcu taki moment, kiedy sam cycek nie wystarczy. Nasz Michaś skończył już 5 miesięcy i zaczynamy rozszerzać jego dietę. Do tej pory reagował na butelkę histerią i płaczem. Nawet na taką z maminym mleczkiem.Dobrze się złożyło, że wraz z rozpoczęciem rozszerzania diety otrzymaliśmy do przetestowania butelki Canpol babies EasyStart z kolekcji owoce. Miałam nadzieję, że nowa butelka nie wywoła łez na buzi synka. I rzeczywiście maluszek chętnie chwyta sam butelkę, wyciąga rączki, kiedy tylko je zobaczy, wkłada do buzi i bawi się smoczkiem. Niestety na razie głównie bawi, bo z jedzeniem to na razie nie ma za wiele wspólnego. Co wypije to zaraz wypluwa, chwyta garstkę gotowanej marchewki, ciumcia w buzi i wypluwa.Wracając do tematu butelek to otrzymaliśmy trzy antykolkowe butelki szerokootworowe EasyStart „Owoce” o pojemności 120ml, 240ml, 300ml. Dwie mniejsze butelki wyposażone są w smoczki silikonowe o przepływie wolnym 3-6m, a największa o przepływie szybkim 12+. Kształt smoczka jest zbliżony do piersi mamy, co ułatwia łączenie karmienia piersią i butelką. Ja dokupiłam jeszcze smoczek do kaszek 6+. Posiadają również dysk uszczelniający.Butelki wykonane są z najwyższej jakości polipropylenu. Są trwałe i bezpieczne - spełniają najwyższe normy jakości. Zaprojektowane przy współpracy z doświadczonymi mamami, umożliwiają karmienie naprzemienne bez ryzyka częstych kolek. Ponadto można myć je w zmywarce, posiadają dokładną skalę.
Uważam, że butelki są naprawdę dobrze wykonane i przyjazne dla oka. Dziecko bez problemu chwyta butelkę i wkłada ją do buzi. Mnie łatwo przyrządzać w niej kaszki i soczki. Nie ma problemu z dokładnym wymyciem. Ponadto bez problemu w każdym sklepie można dokupić pasujący do butelek smoczek. Myślę, że warto przyjrzeć się im z bliska.

Jeśli chcesz zapoznać się z ofertą firmy Canpol babies zapraszam tutaj. Jeśli chcesz spróbować swoich sił w testowaniu zajrzyj tutaj.

Pozdrawiam 
Madame B

Share:

1 komentarze