Blogowy Szał Mam – Relacja ze spotkania cz. 1.

Blogowy Szał Mam to moje pierwsze spotkanie blogerek i już wiem, że nie ostatnie. Dostałam ogromnego kopa energii i jeszcze więcej zapału do blogowania. A jak wyglądało spotkanie?Moja wycieczka i integracja rozpoczęłam się już w samochodzie. Trzy matki blogerki zamknięte w jednym aucie – to nie mogło się nie udać. Już sama podróż z Asią (Z filiżanką Kawy) i Izą (Szczypta o Mnie) to nie lada atrakcja. Buzie nie zamykały się nam przez całą drogę.

Spotkanie odbywało się w Łęczycy w restauracji Agawa. Na miejsce przybyłyśmy z pięciominutowym opóźnieniem, dlatego niestety nie było już za wiele czasu na ploteczki. Zasiadłyśmy do stołu i od razu rozpoczęły się ciekawe prelekcje.


Pierwszą atrakcją było spotkanie z Panią Anią, przedstawicielką firmy kosmetycznej DLA. Opowiedziała nam o historii powstania firmy, o produktach, ich wyjątkowym składzie i przeprowadziła badanie skóry uczestniczek. Co ciekawe kosmetyki oferowane przez markę są wykonane z naparów ziołowych.


Kolejnym punktem naszego spotkania była prelekcja wygłoszona przez Pana Aleksandra z Olympia Fitness Klub. Ciekawe podejście do tematu żywienia i aktywności oraz tego jak media mydlą nam oczy. Nie powinniśmy ślepo podążać za wskazówkami celebrytów-trenerów, ponieważ każdy organizm jest inny. I przeciętny człowiek pracujący za biurkiem wymaga innej diety i innej dawki ruchu niż zawodowy sportowiec.


Kolejną prezentację przygotowała Roksana, przedstawicielka firmy kosmetycznej Plus Dla Skóry, jednocześnie uczestniczka spotkania. Marka ma bardzo bogatą ofertę kosmetyków dla kobiet, dzieci jak i mężczyzn. Produkty dostępne są w aptekach, a ich ceny naprawdę przystępne. Każda z uczestniczek otrzymała zestaw kosmetyków dobrany do indywidualnych potrzeb skóry. Ja swoje kosmetyki już testuję i na pewno na blogu pojawi się ich recenzja.


Po krótkiej przerwie poznaliśmy markę obuwniczą Memo. Z prezentacji dowiedzieliśmy się mnóstwo ważnych informacji dotyczących wady postawy u dzieci. Podczas prelekcji zostały wręczone również wcześniej wygrane w konkursie na FanPage`u spotkania buciki.


Na koniec Lejdi Shepard zaprezentowała nam swoją twórczość i poprowadziła warsztaty artystyczne dla wszystkich uczestniczek spotkania, podczas których własnoręcznie malowałyśmy przywiezione przez nas koszulki. Ja stworzyłam T-shirt dla siebie i body dla synka.


Celem spotkania było również zbieranie pieniędzy na rzecz podopiecznego Fundacji Zdążyć z Pomocą. Odbyła się licytacja przedmiotów otrzymanych od sponsorów spotkania. Bardzo zależało mi na pięknej pufie od Puffinek, niestety nie udało mi się jej wylicytować.
Spotkanie minęło zdecydowanie za szybko. Było mnóstwo fantastycznych atrakcji i zabrakło czasu na plotki z innymi blogerkami, które znam tylko online. Mam nadzieję, że nic straconego i jeszcze będziemy miała okazję się spotkać.


Cała impreza powstała za sprawą niesamowitej Pauliny w sieci znanej, jako Ladymami.

Zdjęcia zrobione przez Fotopaula.

ORGANIZATORKA:
1. Paulina Frontczak-Pawłowska
http://laydymami.blogspot.com/
UCZESTNICZKI: 
2.Grażyna Szubert
http://pyzuszkowo.blog.pl/
3.Klaudia Osmanowska
www.mamatezkobieta.pl
4. Blanka Adler-Szczecińska
madameblania.blogspot.com/
5.Maria Smolarek-Wilińska
http://marcelka-fashion.blogspot.com/
6. Alicja Wnuk
http://pisareczka91.blogspot.com/
7. Małgosia Ostrowska
https://jaskoweklimaty.wordpress.com/
8. Kamila Olejnik 
http://swiat-lyll.blogspot.com/
9. Katarzyna Olszyńska
http://www.kiedymamaniespi.pl/
10. Daria Jóźwicka 
http://www.zaraz-wracam.pl/
11.Zofia Litawińska
www.mamadokwadratu.pl
12.Sylwia Bogaj 
kosmetyczno-mamusiowy.blogspot.com
13.Joanna Pomianowska
www.zfilizankakawy.pl
14. Izabela Pacocha
http://szczyptaomnie.blogspot.com/
15.Ania Gotkowicz
http://bajeczkadlasyneczka.blox.pl/html
16.Kasia Pietrzak
http://ziabaascrap.blogspot.com/
17. Roksana Prusaczyk 
http://dzwoneczkowy-raj-mamy.blogspot.com/
18. Emilia Wawrzonkowska
www.mamaisynzgranyteam.pl
19. Anna Kuczyńska 
lejdishepard.blogspot.com 
20. Agnieszka Jezierska
http://www.agumama.pl/
21. Klaudia Wróblewska 
www.igusisko.blogspot.com 
22. .Izabela Rusnak
http://www.podrugiejstroniebrzucha.pl/
23. Katarzyna Arent-Zaród 
http://babrevoluszyn.crazylife.pl/
24. Magdalena Podzoba
http://mama-kreatywna.pl/


Miałyście już okazję uczestniczyć w takim spotkaniu? Ja zdecydowanie polecam!

Pozdrawiam
Madame Blania

Share:

13 komentarze

 1. Chciałabym wziąć kiedyś udział w takim spotkaniu blogerskim. Na razie nie mogę planować wyjazdów ale może coś podobnego ktoś zorganizuje we Wrocławiu na co liczę :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdecydowanie polecam takie spotkania! Ja już zapisałam się na kolejne :)

   Usuń
 2. Takie spotkania są super, chciałabym kiedyś sama coś takiego zorganizować u mnie w mieście, bo nic w okolicy nigdy nie było organizowane, jedynie we Wrocławiu najbliżej, a to ode mnie 100 km.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też byłam, kawy nawet dwie wypiłam ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpowiedzi
  1. Też się bardzo cieszę i pewnie niedługo spotkamy się ponownie w Łodzi :)

   Usuń
 5. Zazdroszczę tego spotkania!

  OdpowiedzUsuń
 6. Chciałabym pojechać na takie spotkanie

  OdpowiedzUsuń
 7. ale wam zazdroszczę takiego spotkania, ciezko tak monitorowac co sie dzieje :D zazwyczaj dowiaduje sie po fakcie ze bylo jakies spotkanie.. o blogowigilii trąbili wszyscy a zapomniałam sie zarejestrowac

  OdpowiedzUsuń