Ulubieńcy Mamy i Syna - Marzec

W tym miesiącu ulubieńcy są wyjątkowi. Nie są to tylko ciekawe rzeczy warte polecenia, które towarzyszyły nam w marcu. Te były niezastąpione, ukochane i nie wyobrażam sobie tego miesiąca bez ich udziału. Jeden z ulubieńców (serial) jest też winny spóźnionego wpisu... całkowicie przepadłam i zawalałam noce byleby tylko dokończyć pierwszą serie. To o czym mowa?ULUBIEŃCY MICHASIA

Autka... wszystkie i w każdej ilości. Michaś uwielbia jeździć zabawkowymi po domu, oglądać przejeżdzające samochody przez okno, oglądać bajki o autach... Nie pozostaje mi nic innego jak zamówić drewniany garaż o który wspominałam <tutaj>.
Jeździk wrócił do  łask. Syn uczył się na nim wstawać i od 9 miesiąca życia była to jego ulubiona zabawka. Gdy zaczął samodzielnie chodzić zdecydowanie mu się znudziła by teraz ponownie skraść mu serce. Michaś uwielbia jeździć nim nie tylko po domu... nic tak nie sprawia mu przyjemności jak wycieczki na jeździku. Ciężko zagonić go do domu :)
Puzzle, te 2-4 częściowe, a nawet i trudniejsze. Już na pamięć opanował 15 częściową Pepę i układa ją w minutę. Układane są po kilkanaście razy dziennie.

ULUBIEŃCY MAMY I SYNA

Nie mogło być inaczej... Wiosna! Piękna pogoda cieszy nas ogromnie i umożliwia nam częste spacery, wizyty na placu zabaw i małe wycieczki. Syn szczęśliwy, bo ma pełno atrakcji, mama zadowolona, bo nie musi kombinować żeby dziecko się nie nudziło, a przy okazji ładuję baterie promieniami słońca!

ULUBIEŃCY MAMY

Serial Chicago Fire, opowiada o codziennej pracy i życiu strażaków i ratowników medycznych z Chicago. Serial jest genialny i niesamowicie wciąga. Jest przyjaźń, miłość, rodzina i codzienna walka z ogniem. Wzbudza niesamowite emocje i właściwie co odcinek płacze... ze śmiechu, wzruszenia, smutku.
Ruch, wróciłam do regularnej aktywności fizycznej. Chodzę na Zumbę, trampoliny, siłownie i bardzo mi z tym dobrze! Wysiłek fizyczny daje ogromnego kopa i wytwarza endorfiny! No i w końcu widać pierwsze efekty ćwiczeń!
Shake owocowe i koktajle warzywne. Blenduje i wyciskam prawie wszystko. Takie mikstury wspaniale sprawdzają się po treningu lub jako przekąska między posiłkami. Owoce z mlekiem (roślinnym lub zwykłym) lub sok warzywny z wyciskarki są naprawdę smaczne i bardzo zdrowe.

A u Was pojawiły się jakieś nowości?

Pozdrawiam
Madame Blania

Share:

0 komentarze