Idealne miejsce na rodzinny obiad pełne atrakcji. Osada Rybacka Sereczyn.

Weekend to idealny moment na wypad za miasto, rodzinny obiad i wspólne spędzanie czasu. Kto nie lubi od czasu do czasu wyskoczyć na coś dobrego podanego do stołu? I jeszcze żeby dziecko miało co robić, a najlepiej żeby wyszło zachwycone! Jakie miejsce polecam? Gdzie warto wybrać się z rodziną? 

Sereczyn

Osada rybacka

Mini Zoo

Mijając południową część Łodzi, w pobliżu Pabianic traficie w bardzo wyjątkowe miejsce - Osadę Rybacką Sereczyn położoną w malowniczej scenerii stawów, lasu i łąk. Przyjeżdżając do Osady nie tylko zjesz pyszny obiad, ale odpoczniesz przebywając na świeżym powietrzu z dala od miasta. Możesz wybrać sobie miejsce: w sezonie letnim - pośród drzew, nad stawem lub wolno płynącą rzeką, a zimą napić się kieliszka wina przy cieple kominka i zapachu palonego drewna.

A jedzenie też nie byle jakie! Polecam potrawy z ryb, pstrąga, jesiotra, karpia lub suma podawanych w różnych formach, a wyławianych tuż przed przyrządzeniem. Ale nie bójcie się, dla prawdziwych mięsożerców też się coś znajdzie :)


gdzie z dzieckiem na weekend

Mini zoo Sereczyn

Atrakcje dla dzieci

Gdzie z dzieckiem


Osada Rybacka Sereczyn to też mnóstwo atrakcji. Myślę, że wszystkim dzieciom przypadnie do gustu mini ZOO. Na terenie osady możemy zobaczyć wiele zwierząt z bliska, a nawet ich dotknąć. Oprócz koni, kóz, czy owiec możemy zobaczyć włochate krowy szkockie, czy dzikie świnie. Mały miłośnik ptactwa może podpatrzeć pawie, kaczki, czarnego łabędzia, czy strusia. A wszystko to na ogromnym terenie gdzie dzieci mogą się wyszaleć i wybiegać. W tym sezonie planowana jest również budowa placu zabaw dla dzieci (wszystkie atrakcje są bezpłatne). 

Na miejscu możemy zrobić zapasy do domu. W sklepiku można kupić żywe ryby oraz gotowe produkty jak wędliny z dziczyzny, czy wędzone ryby i sery.


Osada Rybacka Sereczyn

Gdzie na obiad z dzieckiem
 Michaś ma na sobie:
T-shirt - Holo Kids
Szorty - H&M
Czapka - H&M
Buty - Crocs
Na terenie obiektu organizowane są różne rodzaju imprezy okolicznościowe, spotkania firmowe, czy pikniki rodzinne. Po wcześniejszym uzgodnieniu terminu możemy "pobawić się" 20 tonową koparką gosiennicową (30min - 100zł, 60min - 150zł), w pobliżu znajduje się również teren do paintball.

Jak dla mnie idealne miejsce na spędzenie czasu z rodziną z dala od zgiełku miasta. Uwielbiam odwiedzać je z synem nawet tylko po to by popatrzeć sobie na zwierzątka :) 

Więcej o tym miejscu możecie znaleźć <tutaj> i <tutaj>.

A jak Wy spędzacie rodzinne weekendy? Jakie miejsca polecacie?

Pozdrawiam
Madame Blania

Share:

0 komentarze