Idealny prezent dla chłopca. Parking City, Hape Toys.

Wszystkie pojazdy, auta i samoloty to od dłuższego czasu ulubieńcy syna. Nasz dwulatek to już mały mężczyzna który uwielbia męskie zabawki :) Dlatego przy wyborze prezentu na drugie urodziny nie mieliśmy większego problemu. Drewniany garaż/parking w którym zamieszkają ukochane samochody syna był na pierwszym miejscu. Wybraliśmy Parking City firmy Hape Toys. Gdy zobaczyłam go pierwszy raz na targach Kids Time wiedziałam, że będzie to najlepszy wybór.


drewniany garaż

drewniany parking


drewniany garaż Hape Toys

Hape Toys


Czy garaż spełnił nasze oczekiwania? Czy Parking City to dobry pomysł na prezent?

Garaż wykonany jest z drewna, co według mnie jest jego największą zaletą. Dzięki temu całość jest bardzo stabilna i wytrzymała... na tyle, że jest w stanie udźwignąć dwulatka z masą najdziwniejszych pomysłów. Syn siada na nim, zdarzyło się i na niego wejść... a garaż nawet nie drgnął. 

Wiem, że mało stabilne plastikowe zabawki potrafią zniechęcić dziecko do zabawy. Gdy podczas zabawy odpadają różne części, czy zabawka się co chwile przewraca syn denerwuje się zamiast dobrze się bawić. W tym wypadku nie ma o tym mowy.

Parking City posiada windę, dystrybutor z paliwem, lądowisko czy warsztat z podnośnikiem. Wszystko zaprojektowane i dopracowane perfekcyjnie. Zaparkowane auto w windzie na pewno z niej nie wypadnie, dystrybutor idealnie pasuje do autek, wszystko ze sobą gra i pasuje.


drewniany parking Hape Toys

parking Hape Toys

prezent dla dwulatka

drewniany garaż

W zestawie znajdziemy również trzy drewniane autka oraz helikopter. Wszystko kolorowe, a zarazem przyjazne dla oczu dorosłych (wiecie o czym mówię :))

Zakup parkingu to zdecydowanie był strzał w 10! Syn bawi się nim codziennie i na pewno posłuży nam bardzo długo. Zabawka wygląda cudownie w pokoju ciesząc oko małych i dużych. Parking City to idealny wybór dla tych którzy wolą zakup jednego porządnego (i niestety droższego) prezentu niż pudła bezużytecznych zabawek. 

A tak bawimy się garażem :)Też wolicie zainwestować w jedną porządną zabawkę? Co u Was sprawdza się najlepiej?

Pozdrawiam
Madame Blania


Share:

0 komentarze