Ulubieńcy Mamy i Syna - Listopad

Dla kontrastu z poprzednim miesiącem listopad nie obfitował w wiele nowości. W tym miesiącu lista ulubieńców będzie bardzo krótka, ale wymyślanie na siłę zdecydowanie mija się z celem. Za to każda rzecz z listy na pewno zostanie z nami na dłużej. 


Ulubieńcy Mamy

Kochane kłopoty: rok z życia to kontynuacja bardzo znanego serialu. Akcja rozgrywa się 10 lat później i pokazuje rok z życia trzech pań Gilmore. Nowe odcinki znakomicie oddają charakter starej serii. Mimo upływu lat bohaterowie zachowali swój urok, miasteczko klimat, a cały serial jest po prostu GENIALNY.

Podkład Dr Irena Eris Provoke Matt to moje ostatnie odkrycie. Matujący podkład o dobrym kryciu bez efektu maski. Długo utrzymuje się na skórze nie zapychając jej.

Róż i Bronzer od Makeup Revolution w serduszku. Piękne produkty które nie tylko nadają piękne go koloru na policzkach, ale równie dobrze sprawdzają się jako cień. Są mega trwałe i chyba nigdy się nie kończą.


Ulubieńcy Mamy i Syna

Wspólne pieczenie ciastek to idealny sposób na wspólne spędzanie czasu. Michaś po prostu uwielbia wałkowanie ciasta i wycinanie różnych kształtów. A potem dumnie nosi swoją puszkę na słodycze i wszystkich częstuję.  


Ulubieńcy Michasia

Bal słówek to ostatnio ulubiona bajka Michasia. Wydaje mi się idealna dla młodszych dzieci... każdy odcinek uczy nowych słów i pojęć. Jest też sporo piosenek. Bajka dostępna jest w serwisie Netflix z którego zaczęliśmy korzystać ze względu na dostępność najnowszych odcinków Kochanych Kłopotów.

Bardzo się cieszę, że już listopad za nami. To chyba najgorszy miesiąc w roku... jesień traci już swój urok, a jeszcze nie czuć magi świąt. Jeśli dodamy do tego jelitówkę która wykańczała po kolei całą rodzinę, paskudną pogodę i totalny brak słońca powstaje najgorsza pora w roku! Na szczęście mamy już grudzień i ja już naprawdę żyję świętami które UWIELBIAM!

A jak Wam minął listopad? Odkryliście jakieś perełki?

Pozdrawiam
Madame Blania
Share:

0 komentarze